Nasz zespół

Holenderski online powstał w 2012 roku. Jako jeden z pierwszych blogów, wspomaga do dnia dzisiejszego uczących się tego dość trudnego języka. Językiem niderlandzkim posługują się ludzie m.in. w Holandii jak i w Belgii.

Natalia – założycielka, do Holandii przyjechała w 2010 roku. W Polsce studiowała na Wydziale Nauk o Zdrowiu poznańskiego Uniwersytetu Medycznego, oprócz tego uzyskała uprawnienia pedagogiczne.
Po jakimś czasie podjęła decyzję o wyjeździe. Języka zaczęła uczyć się już na pół roku przed datą odlotu.

W Holandii założyła rodzinę, stworzyła blog, szkoliła dalej swój język i zaraz po tym jak zdobyła certyfikat państwowy NT2, podjęła dodatkowe kursy a później pracę w koordynacji Medycyną Pracy w branży uitzend. Oprócz tego stale od 2013 roku udziela kursów oraz indywidualnych treningów językowych przez Skype, również tłumaczy teksty. Od 2019 roku współpracuje też z biurami wykonującym ekspertyzy w ramach reintegracji zawodowej w Holandii, prowadząc szereg kursów języka niderlandzkiego dla osób polskiego pochodzenia. Ponadto współdziała z takimi organizacjami w Holandii jak: UWV, ubezpieczalnie oraz biura pośrednictwa pracy. Aktualnie podjęła także studia specjalizacyjne na kierunku Niderlandystyka, jednak nadal z powodzeniem udziela lekcji wraz z 4 innymi Lektorami (uczymy nie tylko holenderskiej wersji języka, uczymy również flamandzkiego!). Natalia to nie tylko dobry nauczyciel, ale także zaangażowany coach oraz doradca. Niektórzy uczniowie określają lekcje z Natalią jako uparte zmierzanie do wytyczonego celu.

NAUCZYCIELE współpracujący:

Łukasz to również absolwent Filologii Niderlandzkiej na Uniwersytecie Wrocławskim od 2015 roku. Posiada szereg certyfikatów dodatkowo potwierdzających doskonałą znajomość języka, m.in. Business Communication in Polish and Dutch oraz CNaVT – profiel academisch taalvaardigheid C1. Łukasz oferuje, podobnie jak pozostali nauczyciele dostęp do dużej liczby materiałów, naukę żywego, przydatnego języka oraz sympatyczną atmosferę.

Marzena jest absolwentką filologii niderlandzkiej i angielskiej Uniwersytetu Wrocławskiego, a także posiadaczką certyfikatu CNaVT na poziomie C1. Dwie rzeczy napędzają ją w pracy najbardziej: praca z językiem i praca z ludźmi. Uwielbia dzielić się wiedzą, a przygotowanie metodyczne w Kolegium Języków Obcych i Szkoła Trenerów INTRA dodatkowo pomagają jej rozumieć różne style uczenia się i dobierać metody pracy do potrzeb klientów. W czasie zajęć dba o życzliwą atmosferę i chętnie korzysta z gier komunikacyjnych, wspierając uczniów w osiąganiu celów.

Syme jest rodowitym Holendrem, studiował filologię angielską na Uniwersytecie w Utrechcie. Potem przeniósł się do Polski i pracował na różnych stanowiskach dla międzynarodowych firm.
Po kilku latach przekwalifikował się jednak na nauczyciela języków obcych. W tym celu uzyskał certyfikat CELTA. Jako osoba, ucząca się też języka polskiego wie, jak trudna, a także i bardzo przyjemna może być nauka języka obcego. Syme jest wielkim miłośnikiem języków i uwielbia dzielić się swoim entuzjazmem z uczniami. Tworzy przyjazną, luźną atmosferę na lekcjach, a nacisk kładziony jest na to, aby jak najwięcej ćwiczyć i mówić po holendersku.

Łukasz jest absolwentem filologii niderlandzkiej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Dwukrotny Mistrz Polski w Dyktandzie Niderlandzkim. Dzięki temu, że przez dłuższy czas mieszkał w Holandii, potrafi dobrze przekazywać swoją wiedzę, a nacisk kładzie na swobodną komunikację. Uwielbia pracę z językiem, a zajęcia przeprowadza w przyjemnej atmosferze.


Jeżeli zainteresowała Ciebie nasza oferta, skontaktuj się i umów na lekcję pokazową z jednym z naszych lektorów.

Kontakt telefoniczny : +31(6) 26346152, (+48) 669-045-378
Adres e-mail: n.lapinska@holenderskionline.pl