Nasz zespół

Holenderski online powstał w 2012 roku. Jako jeden z pierwszych blogów, wspomaga do dnia dzisiejszego uczących się tego dość trudnego języka. Językiem niderlandzkim posługują się ludzie m.in. w Holandii jak i w Belgii.

natalia76-2Natalia – założycielka, do Holandii przyjechała w 2010 roku. W Polsce studiowała na Wydziale Nauk o Zdrowiu poznańskiego Uniwersytetu Medycznego, oprócz tego uzyskała uprawnienia pedagogiczne.
Po jakimś czasie podjęła decyzję o wyjeździe. Języka zaczęła uczyć się już na pół roku przed datą odlotu.W Holandii założyła rodzinę, stworzyła blog, szkoliła dalej swój język i zaraz po tym jak zdobyła certyfikat państwowy NT2, podjęła dodatkowe kursy a później pracę w koordynacji Medycyną Pracy w branży uitzend. Oprócz tego stale od 2013 roku udziela kursów oraz indywidualnych treningów językowych przez Skype, również tłumaczy teksty. Od 2019 roku współpracuje też z biurami wykonującym ekspertyzy w ramach reintegracji zawodowej w Holandii, prowadząc szereg kursów języka niderlandzkiego dla osób polskiego pochodzenia. Ponadto współdziała z takimi organizacjami w Holandii jak: UWV, ubezpieczalnie oraz biura pośrednictwa pracy. W między czasie ukończyła 2-letnie studia magisterskie na Uniwersytecie Wrocławskim, kierunek Niderlandystyka. Natalia to nie tylko dobry nauczyciel, ale także zaangażowany coach oraz doradca. Niektórzy uczniowie określają lekcje z Natalią jako uparte zmierzanie do wytyczonego celu.

NAUCZYCIELE współpracujący:

zdjęcieŁukasz to również absolwent Filologii Niderlandzkiej na Uniwersytecie Wrocławskim od 2015 roku. Posiada szereg certyfikatów dodatkowo potwierdzających doskonałą znajomość języka, m.in. Business Communication in Polish and Dutch oraz CNaVT – profiel academisch taalvaardigheid C1. Łukasz oferuje, podobnie jak pozostali nauczyciele dostęp do dużej liczby materiałów, naukę żywego, przydatnego języka oraz sympatyczną atmosferę.

Syme-1Syme jest rodowitym Holendrem, studiował filologię angielską na Uniwersytecie w Utrechcie. Potem przeniósł się do Polski i pracował na różnych stanowiskach dla międzynarodowych firm.
Po kilku latach przekwalifikował się jednak na nauczyciela języków obcych. W tym celu uzyskał certyfikat CELTA. Jako osoba, ucząca się też języka polskiego wie, jak trudna, a także i bardzo przyjemna może być nauka języka obcego. Syme jest wielkim miłośnikiem języków i uwielbia dzielić się swoim entuzjazmem z uczniami. Tworzy przyjazną, luźną atmosferę na lekcjach, a nacisk kładziony jest na to, aby jak najwięcej ćwiczyć i mówić po holendersku.

JanJan jest absolwentem niderlandystyki na Uniwersytecie Wrocławskim, a od października 2023 doktorantem w dyscyplinie literaturoznawstwo na tej samej uczelni. W działaniach naukowych koncentruje się na adaptacjach i obiegu literatury, zwłaszcza w odniesieniu do tekstów średniowiecznych. Zajmuje się również muzyką, jest absolwentem kompozycji na Akademii Muzycznej we Wrocławiu. Jeden rok swoich studiów spędził w Antwerpii, na stypendium w ramach programu Erasmus+, czemu zawdzięcza doświadczenie w komunikacji we flamandzkiej odmianie języka niderlandzkiego. Podczas kursów stara się pokazać język jako logiczną całość, co pozwoli kursantom na samodzielne i świadome posługiwanie się jego zasadami.

Zrzut ekranu 2024-01-03 214258Piotr swoją pasję do języka niderlandzkiego Piotr odkrył w Belgii, gdzie mieszkał przez dwa lata. Następnie postanowił dalej rozwijać swoje umiejętności językowe na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. W 2017 roku ukończył tam filologię niderlandzką. Podczas studiów odbył staż w Holandii w Provinciehuis Gelderland, co rozbudziło jego zainteresowanie holenderskim światem biznesu. Oprócz nauczania języka Niderlandzkiego, pracuje również w jednej z dużych korporacji Holenderkich. Ponadto ukończył różne kursy, w tym Certificate in Dutch as a Foreign Language – Business Professional oraz Consecutive Translation. Na co dzień pracuje również w firmie, gdzie posługuje się językiem niderlandzkim. Piotr jest empatycznym, cierpliwym i wyrozumiałym nauczycielem, który wierzy, że w jego zawodzie indywidualne podejście do kursanta to połowa sukcesu.

lukasz-b-4Łukasz jest absolwentem filologii niderlandzkiej Uniwersytetu im. Adami Mickiewicza w Poznaniu. Dwukrotny Mistrz Polski w Dyktandzie Niderlandzkim. Dzięki temu, że przez dłuższy czas mieszkał w Holandii, potrafi dobrze przekazywać swoją wiedzę, a nacisk kładzie na swobodną komunikację. Na co dzień pracuje również w firmie, gdzie musi posługiwać się językiem niderlandzkim. Uwielbia pracę z językiem, a zajęcia przeprowadza w przyjemnej atmosferze.

Img 20200902 Wa0000 634x1024

Marzena jest absolwentką filologii niderlandzkiej i angielskiej Uniwersytetu Wrocławskiego, a także posiadaczką certyfikatu CNaVT na poziomie C1. Dwie rzeczy napędzają ją w pracy najbardziej: praca z językiem i praca z ludźmi. Uwielbia dzielić się
wiedzą, a przygotowanie metodyczne w Kolegium Języków Obcych i Szkoła Trenerów INTRA dodatkowo pomagają jej rozumieć różne style uczenia się i dobierać metody pracy do potrzeb klientów. W czasie zajęć dba o życzliwą atmosferę i chętnie korzysta z gier komunikacyjnych, wspierając uczniów w osiąganiu celów.

Jeżeli zainteresowała Ciebie nasza oferta, skontaktuj się i umów na lekcję pokazową z jednym z naszych lektorów.

Kontakt telefoniczny : +31(6) 26346152, (+48) 669-045-378
Adres e-mail: n.lapinska@holenderskionline.pl