Nasz zespół

Holenderski online powstał w 2012 roku. Jako jeden z pierwszych blogów, wspomaga do dnia dzisiejszego uczących się tego dość trudnego języka.

Natalia – założycielka, do Holandii przyjechała w 2010 roku. W Polsce studiowała na Wydziale Nauk o Zdrowiu poznańskiego Uniwersytetu Medycznego, oprócz tego uzyskała uprawnienia pedagogiczne.
Po jakimś czasie podjęła decyzję o wyjeździe. Języka zaczęła uczyć się już na pół roku przed datą odlotu.

W Holandii założyła rodzinę, stworzyła blog, szkoliła dalej swój język i zaraz po tym jak zdobyła certyfikat państwowy NT2, podjęła dodatkowe kursy a później pracę w koordynacji Medycyną Pracy w branży uitzend. Oprócz tego stale od 2013 roku udziela kursów oraz indywidualnych treningów językowych przez Skype, również tłumaczy teksty. Od 2019 roku współpracuje też z biurem wykonującym ekspertyzy w ramach reintegracji zawodowej w Holandii: Arbeidskundig Adviesbureau Jonker, prowadząc szereg kursów języka niderlandzkiego dla osób polskiego pochodzenia. Ponadto współdziała z takimi organizacjami w Holandii jak: UWV, ubezpieczalnie oraz biura pośrednictwa pracy. Aktualnie podjęła także studia specjalizacyjne na kierunku Niderlandystyka, jednak nadal z powodzeniem udziela lekcji wraz z 4 innymi Lektorami. Natalia to nie tylko dobry nauczyciel, ale także zaangażowany coach oraz doradca. Niektórzy uczniowie określają lekcje z Natalią jako uparte zmierzanie do wytyczonego celu.

Łukasz to również absolwent Filologii Niderlandzkiej na Uniwersytecie Wrocławskim od 2015 roku. Posiada szereg certyfikatów dodatkowo potwierdzających doskonałą znajomość języka, m.in. Business Communication in Polish and Dutch oraz CNaVT – profiel academisch taalvaardigheid C1. Łukasz oferuje, podobnie jak pozostali nauczyciele dostęp do dużej liczby materiałów, naukę żywego, przydatnego języka oraz sympatyczną atmosferę.

Marzena jest absolwentką filologii niderlandzkiej i angielskiej Uniwersytetu Wrocławskiego, a także posiadaczką certyfikatu CNaVT na poziomie C1. Dwie rzeczy napędzają ją w pracy najbardziej: praca z językiem i praca z ludźmi. Uwielbia dzielić się wiedzą, a przygotowanie metodyczne w Kolegium Języków Obcych i Szkoła Trenerów INTRA dodatkowo pomagają jej rozumieć różne style uczenia się i dobierać metody pracy do potrzeb klientów. W czasie zajęć dba o życzliwą atmosferę i chętnie korzysta z gier komunikacyjnych, wspierając uczniów w osiąganiu celów.


Jeżeli zainteresowała Ciebie nasza oferta, skontaktuj się i umów na lekcję pokazową.

Kontakt telefoniczny : +31(6) 26346152, (+48) 669-045-378
Adres e-mail: n.lapinska@holenderskionline.pl