Nauczanie języka niderlandzkiego – praca

werk

Firma: Holenderski online
Forma: Praca z domu / zdalnie
Wynagrodzenie: 55 – 75 PLN brutto / 60 minut pracy

Wymagania: Studia profilowe i co najmniej roczne doświadczenie w nauczaniu, ewentualnie przy braku doświadczenia – bardzo dobra znajomość języka niderlandzkiego oraz chęć podjęcia szkolenia prowadzonego przez Szkołę, będącego jednocześnie elementem procedury rekrutacyjnej. Poza tym chęć pracy z metodyką NT2. Praca na zasadzie B2B lub umowy zlecenie (studenci i nie tylko). Będą brani pod uwagę kandydaci tylko z terenu Polski.

Warunki pracy: Praca zdalna, nauczanie języka przez Skype z wykorzystaniem kamerki oraz platformy Google dysk.

Obowiązki: Przyjmowanie zleceń na kursy indywidualne lub mini grupki. Praca w różnych porach dnia. W przypadku braku doświadczenia regularne, bezpłatne konsultacje/szkolenia z właścicielką szkoły.

Jeżeli jesteś zainteresowany/a proszę prześlij swoje CV oraz list motywacyjny na adres: n.lapinska@holenderskionline.pl