Kurs języka holenderskiego i flamandzkiego on-line

Kursy indywidualne:

Czas trwania indywidualnej lekcji = 60 minut.
Koszt już od € 32 za 1 lekcję.
Pakiet minimalny = 4 lekcje. Co miesiąc wykupujesz nowy pakiet.
Skontaktuj się z nami, dopytaj o szczegóły.

Jeśli wolisz płacić w złotówkach, zgłoś to na samym początku!

Kursy w mini grupie:

Czas trwania lekcji grupowej = 75 minut.
Koszt € 19-25 za lekcję.
Pakiet minimalny = 4 lekcje.
I tutaj podobne zasady płatności jak przy kursie indywidualnym. Zachęcamy do zgłaszania się ze znajomym, kolegą, po 2-4 osoby!

Każdy pełny poziom na kursie liczy średnio 20-25 lekcji. Niemniej jednak, to ty sam decydujesz, jak długo się uczysz. Przynajmniej raz w tygodniu wspólna nauka przez Skype oraz tablicę online przez 60 lub 75 intensywnych minut. Praca z najlepszą metodyką.

Metoda:

  1. Rozszerzony test poziomujący jest przeprowadzany, jeśli okaże się, że kandydat mówi już trochę po niderlandzku. Daje to lepsze wyobrażenie o aktualnym poziomie. Następnie wybierany jest odpowiedni kurs i książka.
  2. Korzystamy z indywidualnej tablicy online i oczywiście Skype! W razie potrzeby pracujemy również wyłącznie za pośrednictwem smartfonu, tj. przez WhatsApp.
  3. Często pracujemy własną metodą (sprawdź egzemplarz pokazowy), która została opracowana z myślą o potrzebach większości Polaków mieszkających w Holandii, z dużym naciskiem na umiejętności konwersacyjne.
  4. Prowadzimy również rozszerzone kursy NT2 lub metodą Delft, ale wtedy uczestnicy kursu sami kupują materiały do nauki za pośrednictwem wydawców.
  5. Na koniec każdego kursu uczestnik przystępuje do egzaminu wewnętrznego i otrzymuje certyfikat uczestnictwa.

BASISSPREEKCURSUSNEDERLANDS A0-A1
pokaż książkę

umów się już teraz